Молодежный форум и все все все

Объявление

чуваки и чувихи!!! весна уже постучалась к нам в двери!!! улыбнитесь ей!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Молодежный форум и все все все » Пишем, рисуем, вобщем творим,и выкладываем » консультацію з питань оскарження


консультацію з питань оскарження

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Де можна отримати консультацію з питань оскарження виконавчого провадження та скасування виконавчих листів?

0

2

Коли мені потрібен був адвокат у виконавчому провадженні https://www.pic.kiev.ua/ я звернувся до компанії "PIC". Фахівці цієї компанії виявилися дуже компетентними та професійними. Вони успішно оскаржили виконавчий лист та допомогли мені зняти арешт з мого майна. Їхня підтримка була надзвичайно важливою в цей важкий період мого життя. Я відчуваю себе захищеним завдяки їхнім зусиллям.

0

3

Для цього вам точно знадобиться адвокат в Одесі і вам з цим питання краще за все буде звернутись до адвокатського об'єднання "Сільницький і Партнери" . Вони мають досвід в подібних справах . Вже не раз мені допомагали вирішити всі мої юридичні проблеми. В досить помірні ціни на всі послуги і вони завжди на боці клієнта і кожній справі . Все доведуть до кінця.

0


Вы здесь » Молодежный форум и все все все » Пишем, рисуем, вобщем творим,и выкладываем » консультацію з питань оскарження


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz